return to list

🤓 Graphic & Motion Designer

4 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Social Frame | Kalwaryjska 5/8, Kraków

🖥 http://www.socialframe.pl

#SocialMedia, #graphicdesign

Cześć! Z tej strony Social Frame – krakowska agencja marketingu zintegrowanego wyspecjalizowana w komunikacji marek w mediach cyfrowych. Poszukujemy Graphic & Motion Desingera, który razem z nami zadba o naszych zróżnicowanych klientów. Szukamy osoby, która będzie pracować z nami stacjonarnie, w naszym biurze. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zajrzyj na www.socialframe.pl!

Co będzie leżeć w zakresie Twoich obowiązków?


Co możemy Ci zaoferować?


Czego od Ciebie wymagamy?


Gdzie należy wysłać CV i portfolio?
Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@socialframe.pl - napisz też proszę w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać. E-mail zatytułuj: GD/08/imię i nazwisko.

Pamiętaj, żeby przesłane dokumenty zawierały klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Social Frame Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie w celu rekrutacji na stanowisko Graphic & Motion Designer oraz w celu przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Na aplikacje czekamy do 15 września 2019!