return to list

🤓 Graphic Designer

5 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Tigers | Okrężna 83, Warszawa

🖥 http://www.tigers.pl

#SocialMedia, #B2B

Jesteśmy szybko rosnącą agencją digitalową, specjalizującą się w budowaniu wizerunku marek w social media oraz obsługującą kampanie sprzedażowe dla e-commerce. Wśród naszych klientów są: Motorola, Moliera 2, Milwaukee, Krowarzywa, AutoMapa, Pixers, Salad Story, Empik, . Nasz zespół to topowi specjaliści, regularnie występujący na największych wydarzeniach branżowych.

Jako studio graficzne rozwijamy się w tempie rozwoju biznesu i do naszego zespołu poszukujemy kolejnej osoby.
Stawiamy na dopasowanie do klientów, pracę w zgodzie z własnym potencjałem, rozwój i dzielenie się wiedzą.
Wzajemne zaufanie i odpowiedzialność za końcowy efekt swojej pracy – to nasze codzienne praktyki.

Dołącz do nas, żeby samodzielnie, kreatywnie i na własnych zasadach tworzyć projekty dla klientów!

Zakres zadań, które mamy dla Ciebie:

Nasze oczekiwania:

Oferujemy:

Dołącz do nas już teraz!

Wyślij swoje CV oraz portfolio w jednym pliku w formularzu poniżej.