return to list

🤓 Copywriter w Social Media

Undisclosed salary

🌍 SocialElite Dawid Bagiński | Krupnicza, Wrocław

🖥 http://www.socialelite.pl

#wywieraniewplywu, #copywriting, #SocialMedia

Nazywam się Dawid Bagiński. Jestem przedsiębiorcą, którego firmy odnoszą sukcesy na polu marketingu, sprzedaży i social media. Jestem równolegle zaangażowany w kilka biznesów zarówno stacjonarnych, jak i Internetowych. Prowadzę agencję social media SocialElite.pl.

Specjalista ds. Contentu - Copywriter w Social Media

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukam osoby, której zadaniem będzie obsługa profili w Social Media.

W ZWIĄZKU Z TYM OFERUJĘ PRACĘ NA STANOWISKU Specjalista ds Contentu - Copywriter. Miejsce pracy Wrocław ul. Krupnicza. Jej zadaniem będzie tworzenie i prowadzenie komunikacji w kanałach Facebook i Instagram przy usługach wykonywanych dla Kontrahentów.

WYMAGANIA:

MILE WIDZIANE:

OFERUJEMY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie:
1. CV
2. Listu Motywacyjnego
3. Przykładowych realizacji

Z wybranymi osobami skontaktuję się emailowo w celu rekrutacji.

Proszę o zawarcie w CV Klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński z siedzibą ul. Krupnicza, nr 2-4, 50-075 Wrocław (NIP: 7231596686) w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

2. OPCJONALNIE: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński z siedzibą ul. Krupnicza, nr 2-4, 50-075 Wrocław (NIP: 7231596686) również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

RODO: Informujemy, że Administratorem danych jest STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński z siedzibą ul. Krupnicza 2-4, 50-075, we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.