return to list

🤓 Specjalista Google Ads

3 500 - 6 500 PLN brutto

🌍 SocialElite Dawid Bagiński | Krupnicza, Wrocław

🖥 http://www.socialelite.pl

#SEM, #google, #adwords

Nazywam się Dawid Bagiński. Jestem przedsiębiorcą, którego firmy odnoszą sukcesy na polu marketingu, sprzedaży i social media. Jestem równolegle zaangażowany w kilka biznesów zarówno stacjonarnych, jak i Internetowych. Prowadzę agencję social media SocialElite.pl.

Specjalista ds. SEM / AdWords

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukuję osoby do wsparcia w zakresie Kampanii AdWords. Poszukujemy osoby z minimum 1-3 letnim doświadczeniem, która będzie gotowa do rozpoczęcia samodzielnej pracy już od 1 dnia. Siadasz i realizujesz kampanie.

ZAKRES ZADAŃ:

Prowadzenie Kampanii w tym:

Utrzymanie relacji z Kontrahentami:

WYMAGANIA:

ZA TO MASZ DUŻY PLUS NA STARCIE:

OFERUJEMY:

Jeżeli uważasz, że moja oferta to okazja dla Ciebie to:

1. Prześlij swoje CV wraz z udokumentowaniem doświadczenia, szkoleń i certyfikacji
2. Napisz kilka zdań o swoim doświadczeniu i czemu miałbym wybrać Ciebie. Jeżeli chcesz, to nagraj film.
Do wybranych osób prześlę e-mailem na początek 6 zadań do wykonania i poinformuję o dalszym przebiegu rekrutacji.

Prosimy o zawarcie w CV Klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński z siedzibą ul. Krupnicza, nr 2-4, 50-075 Wrocław (NIP: 7231596686) w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

2. OPCJONALNIE: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński z siedzibą ul. Krupnicza, nr 2-4, 50-075 Wrocław (NIP: 7231596686) również na potrzeby przyszłych rekrutacji.