return to list

🤓 Art Director

Undisclosed salary

🌍 Spacecamp | ul. Małopolska 2, Poznań

🖥 https://spacecampx.com/

#design, #remote, #artdirector

Man on the Moon - Agencja HR dla swojego klienta Spacecamp poszukuje osoby na stanowisko:

Art Director


Opis firmy  

Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy globalną agencją digitalową. 
 
Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach. 
 
Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek. 
 
#digitalstrategy #webplatforms #digitalcommunication #content #hubsolutions 
 
Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. 
 
#forthegalaxy 
 
Dowiedz się więcej: 
www.spacecampx.com 
www.brandnewgalaxy.com 


Kogo szukamy?
 
Doświadczonej i kompetentnej osoby, gotowej do elastycznej współpracy przy przetargach digitalowych dla lokalnych, regionalnych i globalnych klientów Spacecamp.
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów digitalowych zgodnie z założoną koncepcją kreatywną poprzez pracę samodzielną oraz koordynację pracy designerów.
 

Czego oczekujemy?
 
Jeśli: 
- to super ! :)
 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje portfolio oraz CV. 
 
Dziękujemy i do zobaczenia!