return to list

🤓 Community Manager

Undisclosed salary

🌍 Spacecamp | ul. Małopolska 2, Poznań

🖥 http://www.spacecampx.com

#SocialMedia

Man on the Moon – Agnecja HR – dla agencji Spacecamp poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

 

Community Manager


Lokalizacja: Poznań / zdalnie
 
Opis firmy  
 
Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy globalną agencją digitalową.  
 
Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach.  
 
Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek. 
  
#digitalstrategy #webplatforms #digitalcommunication #content #hubsolutions  
 
Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii.  
 
#forthegalaxy  
 
Dowiedz się więcej:  
www.spacecampx.com
www.brandnewgalaxy.com 
 
Przed Tobą
 
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za zarządzanie społecznością skupioną wokół marek oraz koordynowanie, zarządzanie i monitorowanie komunikacji klienta w social media. 
Dodatkowo do Twoich obowiązków będzie należało analizowanie danych i przygotowywanie raportów z działań w mediach społecznościowych. 

Wymagania
 
Jeśli:  


- to super! :)

Oferujemy


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.  

Dziękujemy i do zobaczenia!