return to list

🤓 Art Director/Senior Graphic Designer

Undisclosed salary

🌍 Spacecamp | Małopolska 2, Poznań

🖥 https://spacecampx.com/

#design, #digital, #agency

Man on the Moon - Agencja HR dla swojego klienta Spacecamp poszukuje osoby na stanowisko:

Art Director/Senior Graphic Designer

Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy globalną agencją digitalową.

Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach.

Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek.

#digitalstrategy #webplatforms #digitalcommunication #content #hubsolutions

Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii.

#forthegalaxy

Dowiedz się więcej:
www.spacecampx.com
www.brandnewgalaxy.com

Co Cię czeka:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stronę wizualną projektów realizowanych dla wybranych klientów Agencji - z jednej strony przygotowując we współpracy z kreacją mocne propozycje dla nowych projektów/ kampanii, z drugiej - wraz z zespołem dbając o wysoką jakość i spójność egzekucji.

Czego oczekujemy?

Jeśli: 


- to super! : )

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje portfolio oraz CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!