return to list

🤓 Digital Project Manager

Undisclosed salary

🌍 Spacecamp | ul. Małopolska 2, Poznań

🖥 https://spacecampx.com/

#projectmanager, #PM

Man on the Moon - Agencja HR dla swojego klienta Spacecamp poszukuje osoby na stanowisko:

Digital Project Manager


Opis firmy
 
Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy globalną agencją digitalową.
 
Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach.
 
Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek.
 
#digitalstrategy #webplatforms #digitalcommunication #content #hubsolutions
 
Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii.
 
#forthegalaxy
 
Dowiedz się więcej:
www.spacecampx.com
www.brandnewgalaxy.com

Przed Tobą:

W zależności od Twojego doświadczenia, obejmiesz stanowisko Junior Digital Project Manager lub Digital Project Manager i będziesz wspierać lub samodzielnie koordynować i realizować międzynarodowe projekty digitalowe dla dużego klienta korporacyjnego Spacecamp.

Dzięki pracy z nami będziesz mieć możliwość poznania lokalnych rynków zagranicznych i współpracy z klientami ze wszystkich stron świata. Będziesz odpowiedzialny za rozpoznawanie wymagań i dostosowywanie rozwiązań zgodnie z zapotrzebowaniem w danym regionie świata.
Będziesz koordynować pracę zespołu projektowego składającego się z załogi Spacecamp, ekspertów po stronie klienta, a także posiłkował się zasobami zewnętrznymi w razie potrzeby.

Naszą dynamiczną współpracę rozpoczniesz w biurze w Poznaniu, gdzie czeka na Ciebie doświadczony zespół Spacecamp, gotowy wesprzeć Cię swoją wiedzą i kompetencjami.

Na początek oferujemy kontrakt na okres 6-9 miesięcy z szansą na stałe zatrudnienie.

Czego oczekujemy?
 
Jeśli: 
- to super !: ) 
 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV. 
 
Dziękujemy i do zobaczenia!