return to list

馃 Junior Event Specialist

Undisclosed salary

馃實 SpyroSoft | Plac Teatralny 8, Wroc艂aw

馃枼 http://www.spyro-soft.com

#marketing, #eventcoordinator, #IT

SpyroSoft ro艣nie w si艂e!
W zwi膮zku z tym ch臋tnie do艂膮czymy do zespo艂u marketingu osob臋 na stanowisko: Junior Event Specialist.

Poszukujemy osoby, kt贸ra posiada umiej臋tno艣膰 organizacji pracy w艂asnej, ma g艂ow臋 pe艂n膮 pomys艂贸w, kt贸re chcia艂aby wdro偶y膰 w 偶ycie oraz potrafi dopi膮膰 wszystko na ostatni guzik.

Zajmuj膮c t膮 pozycj臋 b臋dziesz odpowiedzialny/a za organizacj臋 wydarze艅, zar贸wno tych wewn臋trznych tj: wyjazdy integracyjne i imprezy 艣wi膮teczne oraz tych zewn臋trznych jak: meetupy, hackathony i konferencje bran偶owe. Dzi臋ki wsp贸艂pracy z dzia艂em marketingu b臋dziesz mia艂/a mo偶liwo艣膰 zdobycia wi臋kszego do艣wiadczenia w obszarze organizacji wydarze艅 i promocji firmy.

Je艣li posiadasz pierwsze do艣wiadczenie w tym zakresie lub czujesz, 偶e to co艣 czym chcesz si臋 zajmowa膰 zawodowa i szukasz miejsca, kt贸re Ci to umo偶liwi - zaaplikuj do SpyroSoft.