return to list

🤓 Technical Business Consultant

Undisclosed salary

🌍 SpyroSoft | Plac Teatralny 8, Wrocław

🖥 http://www.spyro-soft.com

#development, #sales, #business

SpyroSoft liczy już ponad 230 pracowników!

W związku z tak licznym zespołem oraz poszerzeniem siatki naszych klientów, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Technical Business Consultant

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem technicznym, świetnie odnajdujesz się w biznesowym środowisku, wykazujesz się inicjatywą oraz sporą wiedzą na temat branży IT – być może zainteresuje Cię nasza oferta.

Poszukujemy osoby, która zajmie się kontaktem z naszymi klientami, podtrzyma istniejące relacje biznesowe oraz będzie odpowiedzialna za przedstawienie marki wśród potencjalnych nabywców. Idealny kandydat/ka to osoba, która płynnie komunikuje się w języku angielskim, jest samodzielna w swoich działaniach oraz posiada zacięcie sprzedażowe.

Wymagania:

Zadania:

Oferujemy:

Jeśli czujesz, że to pozycja dla Ciebie - aplikuj!