return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży IT

6 000 - 8 000 PLN netto

🌍 STABILIS.IO | PGE Narodowy, Warszawa

🖥 http://www.stabilis.io

#industry, #MES, #sales

Jesteśmy młodą polską marką stworzoną przez zespół z doświadczeniem. Specjalizujemy się w zbieraniu i przetwarzaniu danych oraz sterowaniu rozległymi sieciami automatyki przemysłowej. Tworzymy innowacyjne i zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w użyciu oprogramowanie do optymalizacji zarządzania procesami produkcji – STABILIS. Wdrożenie naszego systemu pozwala uzyskać poprawę wydajności urządzeń i personelu, redukować pracochłonność i zmniejszać straty, czyli jest odpowiedzią na wyzwania, które stoją przed sektorem przemysłowym.
STABILIS został wybrany przez wiodących przedsiębiorców (m.in. grupa Pruszyński).

Poszukujemy osób, które wspólnie z nami zechcą rozwijać markę STABILIS. Na równi z doświadczeniem cenimy osobowość, potencjał i zaangażowanie. Jeśli jesteś samodzielny, lubisz ambitne zadania, posiadasz umiejętności negocjacyjne a budowanie relacji z ludźmi jest dla Ciebie przyjemnością zapraszamy do współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

OFERUJEMY:

 Dołącz do nas!