return to list

🤓 UX/UI Designer

8 000 - 14 000 PLN netto

🌍 STILEO | Rogowska, 127, Wrocław

🖥 https://www.linkedin.com/company/home-and-fashion-international-sp-z-o-o/?viewAsMember=true

#UXUI, #ecommerce, #Product

Do zespołu Stileo poszukujemy UX i UI Designera o performancowym zacięciu. Razem z nami będziesz rozwijać największy agregator modowy we Włoszech, a także inne serwisy należące do grupy Stileo. Będziesz także częścią zgranego zespołu developerskiego, pracując blisko z Product Ownerem, Head of Branding oraz przede wszystkim – użytkownikami.Lubimy to, co robimy i łączymy przyjemność z pracy z naszym performancowym DNA. Dzielimy się wiedzą, opieramy swoje działania na analizie danych, a nie przeczuciach oraz przede wszystkim - mierzymy wysoko. To wszystko budujemy na otwartości, ze szczególną dbałością o work / life balance.

Kilka słów o Tobie:


Umiejętności, które cenimy najbardziej:


Jak wyglądałby Twój przykładowy tydzień w Stileo?


Co oferujemy:


O nas:

Jesteśmy właścicielem marketplace’ów modowych i wnętrzarskich, we Włoszech - Stileo.it i Homelook.it oraz na Ukrainie - Stileo.ua. Ułatwiamy zakupy przez Internet, skupiając w jednym miejscu szeroką ofertę on-line kilkuset sklepów.  
Nasze serwisy miesięcznie odwiedza ponad 3,5 miliona użytkowników, tworzymy ponad 4 mln społeczność na FB. Należymy do Fashion Inspiration Group, którą tworzą e-commerce'y modowe w Europie, znane także pod marką Glami.  
Nasze serwisy mają ugruntowaną pozycję w wielu europejskich państwach, takich jak Czechy, Niemcy, Francja, Słowacja, Węgry, Rosja, Rumunia, Grecja, Turcja oraz Bułgaria.