return to list

馃 Specjalista ds. content marketingu (B2B)

Undisclosed salary

馃實 Strategic Mind | al. Jerozolimskie 214, Warszawa

馃枼 https://www.strategicmind.pl/

#marketing, #content, #b2b

Miejsce i rodzaj pracy: praca zdalna / praca w niepe艂nym wymiarze czasu

Opis stanowiska:
Poszukujemy samodzielnego eksperta ds. contentu skierowanego do w艂a艣cicieli i kadry zarz膮dzaj膮cej ecommerce.

Strategic Mind
to firma doradcza wyspecjalizowana w naprawie marketingu i podnoszeniu sprzeda偶y w ma艂ych i 艣rednich sklepach internetowych. Znamy drog臋 do sukcesu ecommerce, pomagamy j膮 wyznaczy膰 i zrealizowa膰. Pracujemy bezpo艣redni膮 z kadr膮 zarz膮dzaj膮c膮 ma艂ych i 艣rednich sklep贸w, dzi臋ki temu mamy du偶y wp艂yw na rozw贸j i wzrost biznesu.

艁膮czymy komplementarne umiej臋tno艣ci w jednym zespole. Posiadamy unikaln膮 wiedz臋 i know how, kt贸re wp艂ywa na sukces sklep贸w internetowych. Nie jeste艣my alternatyw膮 dla agencji reklamowej. Wspieramy w艂a艣cicieli w podejmowaniu lepszych decyzji, kt贸re realizuj膮 wsp贸lnie ustalone cele.

Jaki b臋dzie Tw贸j zakres obowi膮zk贸w?

  1. tworzenie tre艣ci marketingowych na potrzeby: strony internetowej, social medi贸w, bloga, reklam, mailingu; materia艂贸w video, komunikat贸w prasowych firmy Strategic Mind.
  2. optymalizacja i analiza umieszczanych materia艂贸w na stronach internetowych firmy, mediach spo艂eczno艣ciowych, materia艂ach promocyjnych, dokumentach firmy.
  3. wsp贸艂praca z zespo艂em w zakresie realizowanych dzia艂a艅 marketingowych m.in. przygotowywanie case studies naszych projekt贸w
  4. w pocz膮tkowym etapie realizacja pomys艂贸w na artyku艂y osoby odpowiedzialnej za marketing w Strategic Mind
  5. w kolejnym etapie samodzielne analizowanie, badanie potrzeb i problem贸w i finalnie wyszukiwanie pomys艂贸w na content, kt贸ry daje warto艣膰 naszym klientom oraz realizuje cele naszej firmy

Oczekiwania:

  1. dobrej znajomo艣ci zagadnie艅 dotycz膮cych SEO oraz do艣wiadczenia w planowaniu i tworzeniu contentu 鈥 do艣wiadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane dla bran偶y ecommerce
  2. umiej臋tno艣ci tworzenia anga偶uj膮cych tekst贸w oraz bardzo dobrej znajomo艣ci zasad ortografii i interpunkcji
  3. zainteresowania lub do艣wiadczenia w pracy w ecommerce
  4. znajomo艣ci zagadnie艅 marketingowych, sprzeda偶owych i obs艂ugi klienta ecommerce
  5. mile widziane do艣wiadczenie w kreowaniu tre艣ci dla software house, agencji reklamowych, firm doradczych

Co oferujemy?

  1. mo偶liwo艣膰 poznania ecommerce od strony najwy偶szej kadry, mamy dost臋py do kluczowych danych sklep贸w, wiemy co dzia艂a, a co ponios艂o pora偶k臋
  2. kontakt z najlepszymi ekspertami (seo, sem, fb ads, performance), naszymi partnerami oraz konsultantami i analitykiem w naszym zespole i wsp贸lna praca nad dostarczaniem warto艣ciowych materia艂贸w edukacyjnych
  3. sta艂膮 edukacj臋 鈥 mocno na to stawiamy i wspieramy
  4. mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
  5. umowa zlecenie/dzie艂o/B2B
  6. stabilne zatrudnienie w pr臋偶nie rozwijaj膮cej si臋 firmie, kt贸ra buduje d艂ugotrwale relacje z najfajniejszymi ecommerce w Polsce
  7. mo偶liwo艣膰 przej臋cia steru marketingu firmy lub kontynuowanie 艣cie偶ki bycia najlepszym specjalist膮 ds. contentu dla rynku ecommerce w PL 馃槈

Co dalej?

  1. Pode艣lij CV na adres: pawel.szymoniak@strategicmind.pl w tytule podaj nazw臋 stanowiska.
  2. W tre艣ci dodaj odpowied藕 na pytanie: Jak rozumiesz strategie marketingow膮 i wymie艅 jej kluczowe punkty.
  3. Prze艣lij pr贸bki/linki do Twoich artyku艂贸w