return to list

🤓 Copywriter SEO

3 500 - 6 000 PLN brutto

🌍 Sunrise System Sp. z o.o. | Plac Andersa 3, Poznań

🖥 https://www.sunrisesystem.pl/

#copywriting, #seoSunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Chcesz przy pierwszym rodzinnym obiedzie po zniesieniu obostrzeń zaskoczyć wujka znajomością sprzętu wędkarskiego, by zaraz po tym swobodnie porozmawiać z kuzynką o zaletach spożywania tradycyjnie pozyskiwanych miodów? Zostań SEO Copywriterem i codziennie poszerzaj swoją wiedzę zarówno na bliskie Ci tematy, jak i w zupełnie nowych dla Ciebie obszarach. Nie możemy Ci jednak obiecać, że będziesz w stanie wytłumaczyć swojej ukochanej babci, czym zajmujesz się zawodowo.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej jako firma i przede wszystkim jako pracodawca mieliśmy to szczęście, że ani na chwilę nie musieliśmy zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie. Realizujemy nie tylko dotychczasowe, lecz także zupełnie nowe projekty, a każdego miesiąca rozpoczynamy współpracę z kolejnymi klientami. W związku z tym poszukujemy osób, które pomogą nam zadbać o widoczność stron naszych klientów w wyszukiwarce Google. Jednocześnie poszukujemy osób tworzących treści zarówno tylko w języku polskim, jak również po angielsku, niemiecku czy francusku.

Pandemia i konieczność pracy w trybie zdalnym uświadomiły nam ponadto, że czasem dobrze jest, gdy droga “z domu do biura” to tylko 10 m, a w kuchni nie trzeba czekać w kolejce do ekspresu. Dlatego chętnie zatrudnimy zarówno osoby, które preferują home office, jak również te, które potrzebują codziennie wyjść z domu, cenią sobie możliwość rozmowy twarzą w twarz czy też po odwołaniu stanu epidemii chciałyby w przerwie między zamówieniami rozegrać mecz na naszych piłkarzykach.

Do Twoich zadań należeć będzie:


Czego my oczekujemy od Ciebie:


Co możemy Ci zaproponować: