return to list

🤓 SEO Copywriter z j. niem. / j. fran.

3 500 - 5 000 PLN brutto

🌍 Sunrise System Sp. z o.o. | Centrum, Poznań

🖥 https://www.sunrisesystem.pl/

#copywriting, #SEOSprichst du Deutsch? Parlez-vous français ? UWAGA: To NIE JEST kolejne ogłoszenie o pracę w call center – szukamy SEO COPYWRITERÓW z językiem niemieckim i/lub francuskim!

Dołączając do naszego zespołu będziesz swobodnie wypowiadać się w języku obcym nie tylko na tematy polityczne bądź związane z klimatem lub literaturą. Swoim znajomym z zagranicy z łatwością pomożesz także podjąć decyzję przy wyborze najlepszych dla nich okien, ogrodzenia czy też nowoczesnej ceramiki i armatury łazienkowej.

Aplikuj do Sunrise System i codziennie poszerzaj swoją wiedzę oraz słownictwo z zakresu zarówno bliskich Ci tematów, jak również zupełnie nowych dla Ciebie obszarów. Możesz mieć jedynie problem, żeby wytłumaczyć najbliższym, że co do zasady nie pracujesz jako tłumacz 😉.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej jako firma i przede wszystkim jako pracodawca mieliśmy to szczęście, że ani na chwilę nie musieliśmy zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie! W związku z tym poszukujemy osób, które pomogą nam zadbać o widoczność stron naszych klientów w niemiecko- oraz francuskojęzycznych wynikach wyszukiwania Google.

Pandemia i konieczność pracy w trybie zdalnym uświadomiły nam ponadto, że czasem dobrze jest, gdy droga “z domu do biura” to tylko 10 m, a w kuchni nie trzeba czekać w kolejce do ekspresu. Dlatego chętnie zatrudnimy zarówno osoby, które preferują home office, jak również te, które potrzebują codziennie wyjść z domu, cenią sobie możliwość rozmowy twarzą w twarz czy też po odwołaniu stanu epidemii chciałyby w przerwie między zamówieniami rozegrać mecz na naszych piłkarzykach.

Twój zakres obowiązków:


Nasze wymagania:

Tobie oferujemy: