return to list

🤓 Specjalista ds. Relacji z Klientem

3 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 Sunrise System Sp. z o.o. | Centrum, Bydgoszcz

🖥 https://www.sunrisesystem.pl/

#supportSunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Do Sunrise System aktualnie poszukujemy pracownika do działu Customer Service. Chcielibyśmy zatrudnić specjalistę, który posiada doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego.
 
W naszej firmie pracownicy są najważniejsi to oni tworzą każdy z procesów oraz odpowiadają za osiągane sukcesy. Są najważniejsi dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo i aktualnie działamy w systemie pracy zdalnej, której częścią stanie się każda nowo zatrudniona osoba. W przyszłości myślimy o powrocie do biur z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności.
 
Jeśli tylko chcesz współtworzyć ciekawe projekt, współpracować ze specjalistami oraz odpowiadać za relacje z naszymi zagranicznymi klientami, prześlij do nas swoje CV na stanowisko: Specjalista ds. Relacji z Klientem

Pracując dla nas będziesz:


Oczekujemy, że posiadasz:


Wyjątkowym atutem będzie:


Możemy zaproponować: