return to list

馃 Junior Marketing Specialist

Undisclosed salary

馃實 Symetria UX Sp. z o.o. | Wyspia艅skiego 10/3, Pozna艅

馃枼 http://www.symetria.pl

#digital, #SocialMedia, #marketing

Jeste艣my wiod膮c膮 w Polsce agencj膮, specjalizuj膮c膮 si臋 w User Experience. Od kilkunastu lat wspieramy najwi臋ksze polskie i mi臋dzynarodowe firmy w realizacji ich cel贸w biznesowych.
W 2009 roku, jako jedyny polski przedstawiciel, do艂膮czyli艣my do stowarzyszenia UXalliance, kt贸re zrzesza najlepsze 艣wiatowe firmy zajmuj膮ce si臋 UX.

Nasz膮 misj膮 jest: Life-Changing Design. Jak j膮 realizujemy?

Badamy i dzi臋ki temu prowadzimy do poznania potrzeb u偶ytkownik贸w, nawet tych nieu艣wiadomionych.
Kreujemy czyli pomagamy tworzy膰 us艂ugi i produkty o du偶ej warto艣ci dla klient贸w jak i organizacji.
Szkolimy wspieraj膮c transformacj臋 organizacji w kierunku klientocentryczno艣ci. Prowadzimy r贸wnie偶 program certyfikacji UX-PM.
Rozwijamy si臋 aktywnie korzystaj膮c ze sta艂ego dost臋pu do mi臋dzynarodowej wiedzy i innowacji.
Anga偶ujemy si臋 uczestnicz膮c w licznych wydarzeniach bran偶owych takich jak warsztaty i konferencje. Niedawno wyst臋powali艣my podczas 15. edycji mi臋dzynarodowej konferencji UX Masterclass 2019 w Johannesburgu (RPA).

Czy chcesz wsp贸艂tworzy膰 nasz膮 misj臋?

Do naszego zespo艂u szukamy:

Junior Marketing Specialist

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Ch臋tnie porozmawiamy z Tob膮 je艣li:

Oferujemy:

Jak aplikowa膰?

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez og艂oszeniodawc臋 moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw膮 z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocze艣nie wyra偶am dobrowoln膮 zgod臋 na przetwarzanie przez og艂oszeniodawc臋 moich danych osobowych na potrzeby przysz艂ych rekrutacji.