return to list

🤓 Remote UX Researcher

7 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Symetria UX Sp. z o.o. | Wyspiańskiego 10/3, Poznań

🖥 http://www.symetria.pl

#b2b, #research, #UX

W Symetrii badamy, projektujemy, konsultujemy, ulepszamy, iterujemy… I to z największymi graczami na rynku - polskim i zagranicznym - od największych banków, przez linie lotnicze po dostawców mediów oraz e-commerce.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i rozwijamy się dalej, dlatego aktualnie poszukujemy UX Researchera, który zasili grono specjalistów usługi Talentsocean i będzie pracować u naszych klientów z różnych branż.

Remote UX Researcher
nr ref. UXR/09/21

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

Szukamy osoby, która:

W zamian oferujemy:

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres praca@symetria.pl
W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: UXR/09/21.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej wejdź na stronę symetria.pl