return to list

🤓 UX Designer

7 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Symetria UX Sp. z o.o. | Wyspiańskiego 10/3, Poznań

🖥 http://www.symetria.pl

#designer, #UX

W Symetrii badamy, projektujemy, konsultujemy, ulepszamy, iterujemy… I to z największymi graczami na rynku - polskim i zagranicznym - od największych banków, przez linie lotnicze po dostawców mediów oraz e-commerce. Szkolimy również z szeroko pojętego „UXa” oraz certyfikujemy w ramach międzynarodowego programu UX-PM. 
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i rozwijamy się dalej, dlatego aktualnie do współpracy z naszymi klientami z różnych branż poszukujemy: 
 
UX Designer
nr ref. UXD/03/21

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

 
Szukamy osoby, która:


W zamian oferujemy:

 
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz link do portfolio lub list motywacyjny za pomocą Rocket Jobs
Uwzględnij numer referencyjny: UXD/03/21.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”