return to list

馃 Graphic Designer

Undisclosed salary

馃實 SYZYGY Warsaw | Wiertnicza 39a, Warszawa

馃枼 http://www.syzygy.pl

#design, #graphic, #sketch

W SYZYGY 艂膮czymy strategi臋, experience design i technologi臋.
Kochamy nowe technologie i wiemy, jak je wykorzysta膰, by tworzy膰 efektywnie dzia艂aj膮ce platformy www i e-commerce. 艁膮czymy strategi臋, experience design oraz development, dzi臋ki czemu w pe艂ni bierzemy odpowiedzialno艣膰 za realizowany produkt.
Nasi Klienci: TUI, Bebiko, Bebilon, BoboVita, Kyocera, PLL LOT, Dr. Oetker, Mazda, 呕虈abka, PayU, Whirlpool, Kyocera, PZPN, Kler.

Do naszego Zespo艂u szukamy osoby na stanowisko Graphic Designer. Je艣li wa偶na jest dla Ciebie estetyka i funkcjonalno艣膰 oraz zale偶y Ci na dobrej atmosferze w miejscu pracy, to czekamy na Ciebie!

Co jest dla nas wa偶ne?

Twoje g艂贸wne zadania:

Z naszej strony mo偶emy zagwarantowa膰 Ci:

Brzmi dobrze?

Wi臋cej szczeg贸艂贸w opowiemy bezpo艣rednio na spotkaniu w naszym biurze na Wilanowie!
Odwied藕 nasz膮 stron臋 i zobacz jak u nas jest: www.syzygy.pl