return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży B2B IT

3 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 Talentica | Hrubieszowska, Warszawa

🖥 http://www.talentica.pl

#sales, #sprzedaż, #B2B

Cześć! 

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży IT, poszukujemy osoby do wsparcia sprzedaży (nie jest wymagana znajomość branży, a bezpośredni kontakt z klientem biznesowym - sprzedaż B2B, doświadczenie w budowaniu trwałych relacji z klientami, doświadczenie z firmami zatrudniającymi minimum 50 osób i więcej). 

Jako Specjalista ds. Sprzedaży (sprzedaż B2B) będziesz odpowiadał za sprzedaż usług i produktów IT firmy, budował długofalowe relacje biznesowe, a także zajmował się kompleksowo przygotowywaniem ofert, prezentacji i umów dla potencjalnych klientów. Praca w terenie oraz w siedzibie firmy w Warszawie (Wola).

Twoim głównym kontaktem na co dzień będą Kierownicy działów IT i działów zakupów w firmach średnich i dużych oraz w instytucjach publicznych. 

Wymagania: 


Firma oferuje:
 
• udział w kursach i szkoleniach 
• prowadzenie zaawansowanych projektów IT
• samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów, autonomiczne stanowisko, duża swoboda w organizacji czasu pracy
• wynagrodzenie na Umowie o Pracę lub B2B (podstawa) + system prowizyjny (wysokość prowizji uzależniona od wypracowanego zysku, zaś wysokość wynagrodzenia zależy od doświadczenia)

Lokalizacja biura: Warszawa, Wola

szczegóły oferty: 

https://goo.gl/Mzm2YK

Zapraszamy :)