return to list

🤓 SM Marketing Copywriter - Specialist

Undisclosed salary

🌍 Tameshi Inv. | Więckowskiego, Łódź

🖥 https://www.tameshi.eu/

#SocialMedia, #Marketing

TAMESHI INVESTMENT sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z Łodzi i tutaj rośniemy w siłę, ale już od dawna stawiamy na pracę zdalną. Nasi ludzie mieszkają w różnych częściach Polski i pracujemy w taki sposób zanim to stało się konieczne, więc jeśli szukasz takiej pracy, w której możesz pracować z dowolnej lokalizacji to zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu. Jeśli chcesz pracować stacjonarnie - możesz, pod warunkiem że jesteś z Łodzi. 

Co my właściwie robimy? Można powiedzieć, że bujamy w obłokach, albowiem chmury to nasza główna pasja. A konkretnie jedna chmura – Amazon Web Services (AWS). To w niej się specjalizujemy i do niej migrujemy klientów, przede wszystkim banki i instytucje finansowe. Jesteśmy Advanced Partnerem AWSa i lubimy się tym chwalić.  

Ostatni rok okazał się bardzo dobrym rokiem dla naszej branży i nasza firma mocno się rozwinęła. Od jakiegoś czasu inwestujemy w marketing a co za tym idzie - w media (nie tylko) społecznościowe.
Współpracujemy z agencją marketingową, która na chwilę obecną zajmuje się prowadzeniem naszych profili, kampanii, pisaniem treści, planowaniem wszelakich innych aktywności marketingowych. Jednak brakuje nam człowieka “w środku” który byłby miałby dla nas 100% swojego czasu zawodowego i potrafił zapanować nad treściami wychodzącymi spod naszej marki, dręczyć nas o potrzebne do treści informacje, tworzył dla nas grafiki potrzebne do publikacji czy treści na bloga. Kogoś, kto poznałby nas od podszewki i potrafił zapanować nad chaosem który nami rządzi w tej płaszczyźnie. 

SM Marketing Copywriter - Specialist (Ogarniacz Social Mediów)

Miejsce pracy: Łódź

Jakie czynności chcemy Ci zrzucić na barki?


Kiedy powinnaś (powinieneś) aplikować?


Kiedy nie powinnaś (powinieneś) aplikować?


Co oferujemy: