return to list

馃 Account Manager

Undisclosed salary

馃實 Tap.Talent | Pobiedziska, Pozna艅

馃枼 https://taptalent.eu

#accountmanager

Account Manager to osoba odpowiedzialna za wsp贸艂prac臋 z Klientami firmy jak i r贸wnie偶 za aktywne pozyskiwanie nowych Klient贸w. Osoba na tym stanowisku b臋dzie mia艂a bezpo艣redni kontakt z Klientami firmy, reagowa艂a na ich potrzeby oraz podejmowa艂a dzia艂ania sprzeda偶owe maj膮ce na celu zwi臋kszenia portfolia aktywnych Klient贸w firmy.

Kluczowym celem stawianym osobie na stanowisku Account Managera jest pozyskanie nowych Klient贸w firmy i ich codzienna obs艂uga.
W imieniu i na rzecz naszego Klienta 鈥 firmy produkuj膮cej opakowania szklane dla bran偶y spo偶ywczej i alkoholowej, poszukujemy os贸b chc膮cych si臋 rozwija膰 zawodowo w obszarze sprzeda偶y i obs艂ugi klienta korporacyjnego. Jest to oferta pracy skierowana do os贸b, kt贸re ceni膮 sobie prace w zespole, posiadaj膮 艂atwo艣膰 w nawi膮zywaniu relacji biznesowych i chc膮 si臋 zawodowo rozwija膰 w sprzeda偶y.

Account Manager
Miejsce Pracy: Pobiedziska k. Poznania