return to list

🤓 Dział rekrutacji - staż

Undisclosed salary

🌍 Tap.Talent | Kasztanowa 5, Wrocław

🖥 https://taptalent.eu/en/

#HR, #Recruitment, #German

Szukamy, entuzjastycznych osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu, by pracować nad różnorodnymi projektami w otoczeniu pełnym wyzwań.
Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć zadbamy o Twój osobisty i profesjonalny rozwój. Będziesz wzbogacać swoją wiedzę fachową, podnosić kwalifikacje i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Pomożemy Ci określić priorytety, wyznaczyć sobie cele i je zrealizować.
Dzięki naszemu otwartemu modelowi kultury organizacyjnej będziesz pracować w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku dla indywidualności.
Zależy nam, żebyś rozwijał/a się razem z nami i realizował/a swoje ambicje zawodowe. Dlatego mamy pewność, że dołączając do nas, będziesz miał/a satysfakcję z dokonania najlepszego wyboru i poczucie, iż czerpiesz zadowolenie ze swojej pracy.
 
Czego możesz się spodziewać?

Każdy dzień pracy jest dynamiczny i przynosi nowe wyzwania. Nasza codzienność to przede wszystkim praca z ludźmi, więc wymaga od nas elastyczności, kreatywności i umiejętności znajdowania rozwiązań.. Zaczniesz od podstawowych zadań, dzięki którym znacznie usprawnisz nasze działania - wszystkiego Cię nauczymy!

Jako praktykant w dziale rekrutacji będziesz brał/brała udział w:


Wymagania:


Firma oferuje: