return to list

🤓 Specjalista ds. Zakupów

Undisclosed salary

🌍 Tap.Talent | Kasztanowa 5, Wrocław

🖥 https://taptalent.eu/en/

#SAP, #German, #Procurement

Nasz klient posiada około 170 lokalizacji w ponad 50 krajach na całym świecie, lecz bijące serce ich usług znajduje się we Wrocławiu.
Ta praca da Ci możliwość rozwoju i uskrzydlenia swojej kariery.
To nowa marka na wrocławskim rynku!

Twoje zadania:

● Przetwarzanie i monitorowanie wszystkich aspektów procesu zamówień, od przychodzących zamówień zakupu (BANF) w SAP do obsługi zablokowanych faktur
● Tworzenie i zamykanie zamówień w oparciu o określone zasady i przepisy
● Przetwarzanie odpowiedzi od dostawców (np. potwierdzenie zamówienia)
● Monitorowanie terminów dostaw
● Wsparcie reklamacyjne dostawcy
● Prawidłowe dokumentowanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z określonymi wymaganiami
● Konserwacja danych podstawowych (np. Dane podstawowe dostawcy / materiału)
● Świadczenie usług pomocy technicznej dla klientów wewnętrznych

Twój profil:

● Ukończone studia licencjackie
● Min. roczne doświadczenie w pokrewnej dziedzinie
● Biegła znajomość aplikacji Microsoft Office
● Dobra znajomość w pracy z narzędziami zamówień (np. SAP MM)
● Biegła znajomość języku angielskiego i niemieckiego
● Silna orientacja na klienta i dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

● Możliwość pracy w start-upowej atmosferze
● Długotrwałe, stabilne zatrudnienie
● Wynagrodzenie rynkowe
● Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
● Dodatkowe benefity, w tym opieka medyczna
● Możliwość rozwoju kariery