return to list

🤓 Marketing Manager

5 000 - 8 000 PLN netto

🌍 TAPISO | Żelazna, Warszawa

🖥 http://www.tapiso.de

#socialmedia, #marketing, #ecommerce

Czego ludzie oczekują od swojej pracy? Jak firma powinna wyglądać i funkcjonować, żeby ludzie z chęcią przychodzili pracować w poniedziałek? W jaki sposób zbudować relacje i atmosferę w firmie, żeby każdy czuł, że może polegać na innych i otrzymać od nich wsparcie? Na tych i wielu innych pytaniach budujemy kulturę w naszej firmie. Staramy się zapewnić jak najlepszą atmosferę i szacunek dla pracowników, bo wierzymy, że to jest dla nich najlepszą motywacją. Jesteś ciekawy/a jak jest u nas? Przeczytaj ogłoszenie do końca i przyjdź na rozmowę sprawdzić, czy dobrze odpowiedzieliśmy na pytania :)

O nas:
TAPISO to firma zajmująca się sprzedażą internetową dekoracji wnętrz na rynkach zagranicznych przez własny sklep internetowy oraz platformy takie jak eBay i Amazon.

Największą sprzedaż notujemy na rynku niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim oraz hiszpańskim. Ciągle pragniemy się rozwijać i obecnie zaczynamy negocjacje z USA, Chinami i Europą Wschodnią.

Dołączając do nas możesz liczyć na:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

- cechy osobiste:

- dodatkowe:

Sugerujemy napisanie listu motywacyjnego w którym przedstawi Pani/Pan pomysł współpracy.

Dodatkowe korzyści:
--- ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI ---
Twoje umiejętności językowe będą cały czas w użyciu i permanentnie będziesz miał/miała okazję je doskonalić.

--- NIEFORMALNA ATMOSFERA PRACY ---
W naszej firmie wszyscy jesteśmy na ‘Ty’, każdy ubiera się jak mu wygodnie. Panuje atmosfera pracy zespołowej, a nie współzawodnictwa. Mamy świetne relacje i taki stan rzeczy zostanie utrzymany.

--- JEŚLI CHCESZ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ ---
 Nie przeszkadza nam to, że czasami chcesz pracować z domu albo wybrać się w podróż, nie wykorzystując urlopu. Możesz zabrać laptopa ze sobą gdziekolwiek i pracować zdalnie.

--- ATRAKCYJNE ZAROBKI ---
 Wynagrodzenie to obszar, na który nikt w naszym zespole nie narzeka. Jest całkiem przyjazne już na starcie, a do tego rośnie ono wraz z nabywaniem przez Ciebie doświadczenia.

 W CELU ZGŁOSZENIA SIĘ DO REKRUTACJI:

 Wyślij swoją aplikację przez portal.
 Zamieść CV w formacie pdf oraz zatytułowane wedle schematu:
 Imię Nazwisko_CV_praca w Tapiso
 List motywacyjny zwiększa Twoje szanse.

Biuro: Warszawa ul. Żelazna 59 / możliwość pracy zdalnej