return to list

馃 Co-founder & CMO / COO

15 000 - 18 000 PLN netto

馃實 Tar Heel Capital Pathfinder | Burakowska 5/7, Warszawa

馃枼 http://centrum-mk.pl

#CMO, #growth, #marketing

Tym razem szukamy Chief Marketing Officera / Chief Operating Officera (CMO/COO) dla e-kliniki medycznej.

Jako fundusz Tar Heel Capital Pathfinder dostrzegli艣my atrakcyjny segment rynku profesjonalnych us艂ug medycznych i chcemy szybko - poprzez nastawienie na przyw贸dztwo w digitalu oraz doskona艂o艣膰 operacyjn膮 - zdoby膰 stabiln膮 i siln膮 pozycj臋 na tym rynku. Budujemy plac贸wk臋 medyczn膮 online, wyspecjalizowan膮 w 艣wiadczeniu us艂ug medycznych z wykorzystaniem konopi. Stawiamy na holistyczne podej艣cie do leczenia b贸lu, jak r贸wnie偶 wsparcie pacjent贸w onkologicznych, neurologiczycznych i innych.

  Zadania

  Oczekiwania

Atutem b臋dzie:

  Oferujemy

Red Sky jest cz臋艣ci膮 funduszu Tar Heel Capital Pathfinder. Nasz膮 ide膮 jest budowanie projekt贸w z globaln膮 perspektyw膮 oraz ze szczeg贸lnym naciskiem na nowoczesne rozwi膮zania IT. Ka偶dego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy 艣wietne pomys艂y i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startup贸w nie tylko zapewniaj膮c 艣rodki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Dzia艂amy zgodnie z formu艂膮 #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o do艣wiadczenie ekspert贸w, w艣r贸d kt贸rych znajduj膮 si臋 zespo艂y programist贸w, designer贸w, project manager贸w, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwija膰 i wspiera膰 dobrze rokuj膮ce startupy.

Ten wyj膮tkowy model wsp贸艂pracy przeznaczony jest dla os贸b, kt贸re potrafi膮 i chc膮 wyj艣膰 poza to standardowe schematy operacyjne, s膮 profesjonalistami, nie ulegaj膮 utartym schematom, potrafi膮 zadba膰 o stabilno艣膰 bud偶etu, a 艣wiat biznesu i zarz膮dzania nie ma przed nimi tajemnic. Zapewniamy kapita艂 i wszelkie narz臋dzia niezb臋dne do realizacji przedsi臋wzi臋cia. Wykorzystujesz sw贸j potencja艂 biznesowy, buduj膮c w艂asny zesp贸艂 i prowadz膮c dzia艂ania w ramach projektu.