return to list

🤓 Senior Account Manager w Olivia Star

5 000 - 8 000 PLN netto

🌍 TechTalents | Grunwaldzka 472, Gdańsk

🖥 http://www.techtalents.pl

#sales, #manager, #account

Olivia Star stanowi unikatową na skalę Polski i tą część Europy atrakcję z wyjątkowym 360 stopniowym widokiem z najwyższego budynku w Trójmieście. W przestrzeniach najwyższych kondygnacji znajdują się m.in. restauracje ARCO by Paco Perez –sygnowana przez szefa kuchni z 6 gwiazdkami Michelin, a także mniej formalna Treinta y tres.  Poza doskonałą ofertą gastronomiczną miejsce to wyróżnia Taras Widokowy zlokalizowany na 32 piętrze, gdzie oprócz niezapomnianego widoku goście mogą liczyć na atrakcyjną ofertę kulinarną, kameralne koncerty i inne atrakcje.

Na najwyższej 34 kondygnacji znajduje się wyjątkowa strefa bankietowo-konferencyjna czyli blisko 800m2 funkcjonalnej przestrzeni o wysokości 6m, która może pomieścić jednocześnie 400 gości. Przestrzeń może zostać błyskawicznie podzielona na 2 lub 3 mniejsze eventy, gwarantując niezmiennie wysoki komfort i niezwykły widok z wysokości 150m.
Zapraszamy do zapoznania się z tym miejscem: https://www.oliviastar.pl/

Aktualnie rozwijamy zespół sprzedażowy i poszukujemy Senior Account Managera dedykowanego do obsługi centrum konferencyjno-bankietowego. Dołącz do zespołu pasjonatów, pracuj z najlepszymi, wyznaczaj trendy.

Na stanowisku tym stanowisku będziesz odpowiedzialny m.in. za:


Oczekujemy:


Nasz Klient oferuje:


Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 21969