return to list

🤓 Social Media Specialist

Undisclosed salary

🌍 Testa Communications | Al. Ks. Jana Poniatowskiego 1, Warszawa

🖥 http://testa.com.pl/

#socialmedia, #reklama, #facebook

Szukamy doświadczonych osób, sprawnie poruszających się w obszarze digital: social media, blogi, fora internetowe, portale internetowe.

ZADANIA:

� bieżący kontakt z klientem;
� przygotowywanie kreatywnych koncepcji działań w mediach społecznościowych oraz realizacja i monitoring;
� tworzenie i zarządzanie treściami na w różnych kanałach social media, blogach i stronach WWW;

WYMAGANIA:

� minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
� bardzo dobra znajomość zagadnień komunikacyjnych i marketingowych związanych z Internetem
� doskonała znajomość social media (w szczególności Facebook, Twitter, Instagram/Instastories, Snapchat) oraz blogosfery
� umiejętność współtworzenia strategii komunikacyjnych w ramach Internetu;
� podstawowe doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w social media;
� doskonała znajomość języka polskiego, dobra – angielskiego;
� kreatywność, entuzjazm, zaangażowanie, rzetelność, terminowość;
� samodzielność w prowadzeniu projektów, odpowiedzialność za powierzone zadania;
� chęć podejmowania nowych wyzwań, poszerzania wiedzy i umiejętności;
� nastawienie na budowanie pozytywnej relacji z Klientem;

OFERUJEMY:

� stabilne stanowisko i pełną swobodę twórczego działania;
� możliwość zdobycia doświadczenia ze współpracy z różnorodnymi klientami;
� pracę w przyjaznej, miłej atmosferze;
� biuro w dogodnej lokalizacji - PGE Narodowy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: robert.sobieski@testa.com.pl
Prosimy o przesłanie CV. Mile widziane linki do własnych kont w mediach społecznościowych lub bloga.