return to list

🤓 Staż w Digital Marketingu

2 600 - 2 600 PLN brutto

🌍 The Digitals | Mangalia 2a, Warszawa

🖥 http://www.thedigitals.pl/

#DigitalMarketing, #ClientService, #SocialMedia

Cześć!

Chcesz wykorzystać wakacje na przekucie zdobywanej wiedzy w płatną praktykę i rozwijać swoją karierę w profesjonalnej Agencji digitalowej?
Jeśli tak, to The Digitals ma dla Ciebie 3 propozycje!

1. Staż w dziale Client Service – jesteś dobrze zorganizowany i skrupulatny? Cechuje Cię świetna komunikacja, którą chciałbyś wykorzystywać w pracy z ludźmi? Jeśli tak - zgłoś się do nas! Może masz już doświadczenie w pracy z klientem? – Będzie to Twój duży atut!
2. Staż w dziale Social Media – czujesz się w social mediach, jak ryba w wodzie? Interesujesz się panującymi w nich trendami, szczególnie w kategorii life style? Jeśli tak, a na dodatek masz już doświadczenie w prowadzeniu różnych profili – to ta oferta czeka właśnie na Ciebie!
3. Staż w dziale Strategii – poszukujemy osobowości, która ma w sobie cechy researchera i mocne umiejętności analityczne. Masz już doświadczenia pokazujące, że to właśnie Ty? Jeśli tak, to nasz Strateg specjalizujący się w social media i nie tylko czeka, aby Cię poznać!

Oferujemy: współpracę od lipca do minimum końca września osobom z aktywnym statusem studenta.

Aplikując na ofertę napisz nam, który dział Cię interesuje. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepszych kandydatów i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne u nas w biurze / w wariancie online.

Prosimy o przesłanie  CV z zamieszczoną zgodą na udział w rekrutacji:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez The Digitals Sp. z o.o., ul. Mangalia 2A, 02-758 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.