return to list

🤓 Customer Support Specialist

5 500 - 8 250 PLN netto

🌍 Tidio | Chmielna 73, Warszawa

🖥 https://backstage.tidio.com

#technicalsupport, #customersuccess, #support

Kim jesteśmy?

Jednym z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Polsce. Naszym głównym produktem jest Tidio – live-chat wspierany przez unikatowe rozwiązania chatbotowe. Odbiorcami naszego rozwiązania są mali i średni przedsiębiorcy na całym świecie, którzy chcą utrzymywać kontakt ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym. 

Rozwijamy firmę, w której możemy robić wielkie rzeczy, wykorzystując nasze unikalne umiejętności, dlatego potrzebujemy niesamowitych ludzi na pokładzie, aby to osiągnąć.  Chcesz się do nas przyłączyć?

Kilka faktów o nas:


Chcesz nas lepiej poznać? Zajrzyj tu: https://backstage.tidio.com

Customer Support Specialist:

Twoja rola będzie polegała na zrozumieniu potrzeb naszych użytkowników i stałym wspieraniu ich poprzez czat oraz e-mail. Nasi klienci pochodzą z całego świata, dlatego wszystkie rozmowy prowadzimy w języku angielskim. 

Dołączając do nas staniesz się częścią 16-osobowego zespołu, którego celem jest budowanie pozytywnych i zaangażowanych relacji z klientami. Ważny jest dla nas ciągły rozwój, więc w ramach zadań będziesz też brał/a udział w projektach automatyzujących i usprawniających pracę całego zespołu. Dodatkowo, stawiamy na dzielenie się wiedzą, więc z pewnością będziesz mieć okazję zarówno rozwijać się, jak wspierać innych swoim doświadczeniem.

Jesteś doskonałym kandydatem jeżeli masz:


Punkty bonusowe zgarniesz za:


Co oferujemy?

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj!