return to list

🤓 Facebook Ads Specialist

7 500 - 11 000 PLN netto

🌍 Tigers | al. Jana Pawła II 22, Warszawa

🖥 http://www.tigers.pl

#marketing;, #performance, #socialmedia

Tigers to agencja inna niż wszystkie – u nas w całości samodzielnie wpływasz na prowadzone kampanie, jesteś w bieżącym kontakcie z klientami oraz rozwijasz się dynamicznie pracując zarówno z Google Ads, Facebook Ads, jak i wdrażając innowacyjne rozwiązania biznesowe.  
Dołącz do Tigers i zostań z nami przewodnikiem po digitalowej dżungli! 
 
Jesteśmy szybko rosnącą agencją digitalową, specjalizującą się w budowaniu wizerunku marek w social media oraz obsługującą kampanie sprzedażowe dla e-commerce. Wśród naszych klientów są: Motorola, Moliera 2, Milwaukee, Krowarzywa, AutoMapa, Pixers, Salad Story, Empik, mLeasing.  
 
W ciągu ostatniego roku znacznie urośliśmy pod względem osiąganych wyników (300%) oraz liczby pracowników (60%). Udało nam się to osiągnąć dzięki zaangażowanemu zespołowi, zaufaniu klientów, poukładanym procesom oraz szybkim i śmiałym decyzjom. 
 
Powoli zaczynasz słyszeć ryk Tygrysa budzącego się w Tobie? 
To nie zwlekaj i zobacz kogo szukamy! To może być Twoja najlepsza zawodowa decyzja! 
  
Performance Specialist 
 
Na czym polega ta praca? 

 
Szukamy osoby, która: 

 
Co oferujemy? 

 
Wynagrodzenie 

Wspieramy przedsiębiorczy instynkt Tygrysów i pracujemy na opłacalnym dla Ciebie partycypacyjnym modelu wynagrodzeń – oprócz gwarantowanej atrakcyjnej podstawy Twoje wynagrodzenie na tym stanowisku obejmie również udział w przychodach w prowadzonych zleceniach. 
 
Będzie to kwota w przedziale 7 500 - 12 000 zł netto na umowie B2B, która będzie rosnąć wraz z przejmowaniem obsługi większych klientów. Alternatywnie możesz skorzystać z opcji UoP. 
 
Dołącz do naszego stada - jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!