return to list

🤓 Specjalista SEO

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 TimeCamp S.A. | al. Wiśniowa 36a, Wrocław

🖥 https://www.timecamp.com

#SEO, #SaaS

TimeCamp SA to firma tworząca narzędzie do monitorowania czasu pracy o tej samej nazwie. Jesteśmy zespołem, który łączy w sobie wysokie umiejętności, zamiłowanie do wysokiej jakości i pasję do tworzenia nowych rozwiązań, czego owocem jest świetny produkt, z którego korzystają z powodzeniem firmy z całego świata (ponad 2500 klientów w 100 krajach mówi samo za siebie!).

Do zespołu szukamy doświadczonego specjalisty ds. SEO. Kogoś dla kogo algorytmy Google nie mają tajemnic, gotowego ciężko pracować na globalny sukces poprzez wzięcie odpowiedzialności za zwiększenie ruchu organicznego i jego jakości na naszej stronie.

Cele
  1. Zwiększenie ruchu organicznego na stronie WWW i blogu TimeCampa.

Przykładowe zadania
  1. Tworzenie i realizowanie strategii publikowania contentu w sieci
  2. Techniczna optymalizacja strony
  3. Linkbuilding
  4. Analiza słów kluczowych
  5. Testowanie nowych źródeł publikacji contentu,

Wymagania
  1. Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z SEO
  2. Bardzo dobra znajomość narzędzi typu Semrush, Ahrefs, Majestic, Google Analytics, Google Webmaster Tools
  3. Doświadczenie w branży technologicznej i projektach SaaS
  4. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane
  1. Znajomość definicji wskaźników branży SaaS (np. MRR, ARPU, Churn, retencja)
  2. Znajomość Google Ads i pokrewnych

Co oferujemy

Dodatkowe plusy to

Miejsce pracy: w naszym biurze we Wrocławiu przy al. Wiśniowej 36a lok. 311