return to list

🤓 Project Manager

Undisclosed salary

🌍 TME Sp. z o.o. | Rozalii 1, Łódź

🖥 https://kariera.tme.eu/

#projectmanager, #IT, #logistics

Transfer Multisort Elektronik to międzynarodowy dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.
Mamy blisko 30 lat doświadczenia, sukcesywnie się rozwijamy i wchodzimy na kolejne rynki. Obecnie mamy 10 spółek zależnych, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i w Chinach, a w planach jest otworzenie kolejnych, m.in. w Stanach Zjednoczonych.
Zatrudniamy ponad 900 pracowników, a nasze przesyłki trafiają do ponad 140 krajów na całym świecie.
Mimo globalnego zasięgu działalności nadal pozostajemy firmą rodzinną. Wierzymy, że pozytywna atmosfera pracy i indywidualne podejście do każdego pracownika pozwalają osiągnąć najlepsze wyniki.

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

Czego oczekujemy?

Dodatkowym atutem będzie:

Pracując z nami, otrzymasz https://kariera.tme.eu/co-oferujemy/benefity