return to list

馃 Content Marketing Specialist

5 500 - 6 500 PLN brutto

馃實 TMS Brokers | Z艂ota 59, Warszawa

馃枼 http://www.tms.pl

#Content, #PR, #SEO

Chcesz razem z nami zmienia膰 spos贸b m贸wienia o inwestowaniu?

Wierzymy, 偶e temat globalnych rynk贸w finansowych mo偶e anga偶owa膰, a wiedza o nich powinna by膰 przekazywana w spos贸b prosty i ciekawy.

Je艣li masz dar do przelewania my艣li na papier, g艂ow臋 pe艂n膮 pomys艂贸w i interesuj膮 Ci臋 finanse do艂膮cz do TMS Brokers. Jeste艣my najbardziej do艣wiadczonym domem maklerskim w Polsce, kt贸ry oferuje us艂ugi finansowe oparte na technologii informacyjnej (FinTech).  Dajemy inwestorom intuicyjne narz臋dzia do handlu na walutach, surowcach, indeksach gie艂dowych, akcjach i kryptowalutach. Dzi臋ki aplikacji mobilnej TMS Brokers inwestycje na globalnych rynkach s膮 zawsze pod r臋k膮!

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko: Content Marketing Specialist!

Twoje zadania:

1.       Content marketing:
2.       Influencer marketing (blogerzy, vlogerzy, szkoleniowcy finansowi) i budowanie spo艂eczno艣ci wok贸艂 marki i tematyki inwestowania na globalnych rynkach (Facebook, LinkedIn, Twitter, fora i grupy bran偶owe)
3.       Dzia艂ania PR-owe:
4.       Kreowanie pretekst贸w komunikacyjnych i wsp贸艂tworzenie kalendarza marketingowego we wsp贸艂pracy z innymi cz艂onkami Dzia艂u Marketingu

Czego od Ciebie oczekujemy?

1.       Do艣wiadczenia w tworzeniu tre艣ci marketingowych:
2.       Odpowiedniego nastawienia do pracy
3.       Bardzo dobrego angielskiego, na poziomie B2/C1
4.       Wykszta艂cenia kierunkowego (marketing, PR, dziennikarstwo, polonistyka, lingwistyka) lub ekonomicznego (+ lekkie pi贸ro 馃槈)
5.       Zainteresowania tematyk膮 finansow膮, inwestycjami, nowymi technologiami
6.       Mile widziana praktyka w PR i wsp贸艂pracy z mediami

Co dajemy w zamian?

Zaaplikuj ju偶 dzi艣! Przekonaj nas, 偶e czekamy w艂a艣nie na Ciebie 馃槉!