return to list

馃 Digital Marketing Specialist

4 500 - 6 500 PLN brutto

馃實 TMS Brokers | Z艂ota 59, Warszawa

馃枼 http://www.tms.pl

#media, #digital, #mobile

Do艂膮cz do Dzia艂u Marketingu TMS Brokers i rozwijaj swoje umiej臋tno艣ci!

Je艣li marketing internetowy to Tw贸j 偶ywio艂, 艂atwo uczysz si臋 narz臋dzi do obs艂ugi kampanii, masz g艂ow臋 do analizy danych i nie boisz si臋 pracy w dynamicznie zmieniaj膮cej si臋 bran偶y inwestycyjnej aplikuj na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu Internetowego/Digital Marketing Specialist

Twoje zadania:

  1. Samodzielna obs艂uga mailing贸w: tworzenie tre艣ci od podstaw, dob贸r grup celowych, wysy艂ka, budowanie 艣cie偶ek komunikacji dla nowych i obecnych klient贸w, segmentacja bazy, analizowanie wynik贸w dzia艂a艅 i propozycja zmian na podstawie danych
  2. Prowadzenie komunikacji z u偶ytkownikami aplikacji mobilnej 鈥 wysy艂ka wiadomo艣ci push, planowanie 艣cie偶ek komunikacji oraz zmiana tre艣ci w aplikacji
  3. Obs艂uga serwisu www - aktualizacja, tworzenie tre艣ci i grafik we wsp贸艂pracy z agencj膮 interaktywn膮, analiza ruchu na stronie pod wzgl臋dem konwersyjno艣ci i sugestia zmian
  4. Praca kreatywna - przygotowywanie materia艂贸w do mailing贸w, na strony www, do kreacji reklamowych oraz LP we wsp贸艂pracy z grafikami
  5. Udzia艂 w tworzeniu pretekst贸w komunikacyjnych i wsp贸艂tworzenie kalendarza marketingowego
  6. Monitorowanie trend贸w rynkowych i wdra偶anie narz臋dzi oraz rozwi膮za艅 wspieraj膮cych komunikacj臋 marketingow膮

W zale偶no艣ci od zakresu kompetencji osoba na tym stanowisku mo偶e by膰 r贸wnie偶 odpowiedzialna za koordynowanie dzia艂a艅 SEO w organizacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Mile widziane:

Co dajemy w zamian?

Zaaplikuj ju偶 dzi艣! Przekonaj nas, 偶e czekamy w艂a艣nie na Ciebie 馃槉

W TMS Brokers dajemy inwestorom intuicyjne narz臋dzia do handlu na mi臋dzynarodowych rynkach finansowych. Dzi臋ki aplikacji mobilnej TMS Brokers mog膮 艣ledzi膰 rynek, by膰 na bie偶膮co z okazjami oraz inwestowa膰 gdziekolwiek s膮. Do艂膮cz do nas i b膮d藕 cz臋艣ci膮 rewolucji w finansach!