return to list

馃 Digital Marketing Specialist

4 500 - 6 000 PLN brutto

馃實 TMS Brokers | Z艂ota 59, Warszawa

馃枼 http://www.tms.pl

#media, #digital, #mobile

Chcesz pozna膰 marketing mobilny i budowa膰 kampanie reklamowe w bran偶y FinTech?

Korzystasz na co dzie艅 z Google Analytics i wyci膮gasz wnioski z dzia艂a艅 prowadzonych na stronie www? Prowadzisz kampanie na Facebooku lub w Google i wiesz jak analizowa膰 ich efekty? Excel nie ma dla Ciebie tajemnic?

Je艣li odpowiedzia艂e艣 twierdz膮co na te pytania - do艂膮cz do Dzia艂u Marketingu TMS Brokers!

Jeste艣my najbardziej do艣wiadczonym domem maklerskim w Polsce, kt贸ry oferuje us艂ugi finansowe oparte na technologii informacyjnej.  Dajemy inwestorom intuicyjne narz臋dzia do handlu na walutach, surowcach, indeksach gie艂dowych, akcjach i kryptowalutach. Dzi臋ki aplikacji mobilnej TMS Brokers inwestycje na globalnych rynkach s膮 zawsze pod r臋k膮!

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Digital Marketing Specialist

Twoje zadania:

1. Obs艂uga kampanii:

2. Praca kreatywna:

Czego od Ciebie oczekujemy?

1. Do艣wiadczenia w obs艂udze internetowych kampanii reklamowych:

2. Odpowiedniego nastawienia do pracy

3. Dobrego angielskiego, na poziomie B1/B2

4. Ch臋ci rozwoju w zakresie reklamy internetowej i marketingu mobilnego

Co dajemy w zamian?

Zaaplikuj ju偶 dzi艣! Przekonaj nas, 偶e czekamy w艂a艣nie na Ciebie 馃槉!