return to list

🤓 Marketing Team Leader

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Just Join IT | Lęborska 3B, Gdańsk

🖥 http://www.justjoin.it

#teamleader, #justjoinit, #marketing

O NAS

Jesteśmy trójmiejskim startupem, który tworzy branżowe portale pracy, najpopularniejsze w swoich segmentach 🏆.  Rozwinęliśmy żagle dzięki zaufaniu, jakim obdarzyła nas społeczność IT, nie zamierzamy jednak stać w miejscu! Chcemy dawać wartościowe produkty również innym branżom. Dlatego potrzebujemy kapitana ⛵, który przejmie nasze marketingowego stery! 💪

Nasza załoga rośnie w zawrotnym tempie - jest nas już ponad 30 osób, dlatego potrzebujemy doświadczonej osoby z nieszablonowym podejściem. Kogoś kto nie boi się wyzwań i wypłynie z nami na szerokie wody 🌊. 


POZNAJ NASZE PROJEKTY

Naszym głównym celem jest tworzenie rozwiązań dla społeczności polskich devów oraz dostarczanie wartości dla naszych Klientów poprzez skuteczny ekosystem do rekrutacji w branży IT: 

👉www.justjoin.it - najpopularniejszy portal pracy dla polskich programistów,
👉www.justgeek.it - branżowy serwis dla programistów,
👉www.justbrands.it - rozbudowane charakterystyki marek, 
👉www.justown.it - sklep z geekowymi bluzami i t-shirtami. 

Ponadto, tworzymy również: 

👉www.rocketjobs.pl - jedyny portal pracy dla marketingu i nowoczesnej sprzedaży,
👉www.hellohr.pl - nasz nowy job board dla społeczności HR.


CO JEST DLA NAS WAŻNE?

🔥 Kreatywność przede wszystkim! Nie budujemy marki na wrzucaniu kotków w piątki (chociaż w sumie...), bo zależy nam na totalnie niesztampowym podejściu do reklamy. Chcemy widzieć, że Twoja wyobraźnia nie ma ograniczeń i przejmiesz stery w każdej sytuacji.
🔥 Doświadczenie. Musisz wiedzieć, że KPI to nie śmiertelny wirus, czy model silnika, persona marketingowa nie jest zmorą, którą straszy się dzieci, a konwersja nie ma nic wspólnego z konserwacją i nie wprawia Cię w konwulsje. Wiemy, że pewne umiejętności i wiedza przychodzą z czasem, dlatego Twoje doświadczenie to coś co będziemy chcieli poznać w pierwszej kolejności. 
🔥 Bądź na bieżąco. Nie musisz znać najlepszej kreacji marketingowej bieżącego roku w Czarnogórze, ale musisz czuć branżę, czyli wiedzieć co w trawie piszczy. To podstawa dobrego Real Time Marketingu. Jesteśmy ciekawi realizacji Twoich projektów i tego jak widzisz branżę, również ze strony biznesowej. 
🔥 Cechy lidera. Dla nas przywódca to nie ten, który pcha przed sobą innych, ale ten który idzie na ich czele. Nasz zespół marketingowy składa się z młodych, gotowych do ciężkiej pracy osób - z dumą przyznajemy, że mamy jeszcze kilka diamentów do oszlifowania.
🔥 Komunikatywność. Dobry lider musi umieć porozumiewać się z ludźmi, czy dostosować do nich komunikaty, a do tego jasno artykułować swoje oczekiwania. Wymaga to solidnych pokładów empatii i pewnych kompetencji miękkich. Z tym się rodzisz (#kijwmrowisko).
🔥 Pokora. Mamy świetną atmosferę pracy, na którą pracujemy każdego dnia. Cenimy jednak pokorę i umiejętność przyznania się do błędów, wzięcia na klatę swoich niedoskonałości, a co za tym idzie - chęć doskonalenia się i wspinania się na kolejne szczyty.  

📣 Więc jeśli masz co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem, głowę pełną pomysłów i umiejętność ich realizacji, a na dodatek zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i szukania rozwiązań to czekamy właśnie na Ciebie! 


BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: 

➡ tworzenia i wdrażania strategii marketingowych;
➡ wyznaczanie celów członkom zespołu;
➡ motywowanie i koordynację pracy zespołu;
➡ mentoring - dzielnie się wiedzą i doświadczeniem to jedna z Naszych kluczowych wartości - jeśli masz takie samo podejście to na pewno się dogadamy 😊


MOŻESZ LICZYĆ NA:

✨ realny wpływ na rozwój firmy; 
✨ pracę z wartościowymi produktami, które dają najlepsze efekty w swoich dziedzinach; 
✨ startupowy klimat z płaską strukturą i luźną atmosferą;
✨ pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

WYNAGRODZENIE 💸

W zależności od doświadczenia oraz zaangażowania czasowego przewidujemy wynagrodzenie netto na poziomie od 5 000 do 7 000 zł na B2B lub umowę zlecenie na start.


Chcemy Cię poznać jako człowieka, porozmawiać i ocenić szanse naszej potencjalnej współpracy. Jeśli więc chcesz dołączyć do naszej ekipy i rozwijać swoje umiejętności w startupowej atmosferze - ślij swoje #CV już teraz! 🚀