return to list

🤓 Sales Development Representative (SaaS)

Undisclosed salary

🌍 tomHRM | Redutowa 39, Warszawa

🖥 https://tomhrm.com

#saas, #hrtech, #sales

B2B, SaaS, HRtech – tych kilka akronimów to nasza codzienna praca.

Od 2016 jeden z najszybciej rozwijających się SaaS-ów z branży HRtech w Polsce.  tomHRMwspiera w codziennej pracy ponad 50.000 pracowników.  Należą do nich m.in. Mercedes Benz, Alior Leasing, Sentione, Brand24, Packhelp, Infermedica czy też sieć sklepów x-kom.

Do naszego SaaS-a szukamy Sales Development Representative. Człowieka, który jest super pomocny i łatwo się z nim dogadać, który rozumie technologię i ma doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta z obszaru B2B.

Rekrutacja i praca zdalna!

Wymagania

Mile widziane

Obowiązki

Oferujemy

UWAGA! Nie ma owoców w czwartek, hot dogów ani pizzy w piątek (choć szef wysyła wszystkim kurierem rogalika świętomarcińskiego). Zakładamy, że owoce umiesz kupić sam i będzie cię na to stać, bo osiągasz cele i jesteś przedsiębiorczy w swojej działce :-)