return to list

🤓 Team Supporter (1/2 - 3/4 etatu)

2 000 - 2 500 PLN brutto

🌍 Tonik | Kochanowskiego 4, Poznań

🖥 http://Tonik.pl

#asystent, #teamsupport

Szukasz pracy w dobrej atmosferze, niepełnym wymiarze godzin i/lub bramki do świata IT? To właśnie chcemy Ci zaoferować. Nie wymagamy przy tym żadnego doświadczenia - jedynie głowy mocno osadzonej na karku. 

Jesteśmy zgranym studiem projektowym o ugruntowanej pozycji na rynku, pracującym dla ciekawych startupów z całego świata. Skupiamy się na projektowaniu produktów cyfrowych,identyfikacjiwizualnejoraz wdrażaniu projektowanych rozwiązań, a wszystko to z klimatycznego biura w centrum Poznania (Jeżyce), w przyjaznej atmosferze, bez nadgodzin i ciśnień. Stawiamy przede wszystkim na dobre relacje i pasujących do nas ludzi, którzy zostają z nami na dłużej.

Kogo szukamy:

Pozytywnej,zorganizowanej i proaktywnej osoby, któradoskonale żongluje zadaniami, lubi pracę z ludźmii być może potrzebuje elastycznych godzin pracy. Kogoś, ktopomoże nam załatwićrzeczy na mieście, dopilnuje,by kawkaw biurze nigdy się nie kończyła, rośliny nie usychały, ale przedewszystkim… będzie dbać o dobre samopoczuciezespołui utrzymanie przyjaznejatmosfery. Poczucie humoru i łatwość nawiązywania relacji będąwięcbardzo pomocne,ajeśli do tego masz prawo jazdy to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Czego oczekujemy:

Dodatkowym atutem będą:

Co oferujemy:

Jeśli czujesz, że ogarnianie chaosu i budowaniepozytywnychrelacji to Twoje mocne strony,daj nam znać- czekamy na Ciebie podpraca@tonik.pl