return to list

🤓 Młodszy Specjalista SEO - Junior SEO

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 Top Online | Klecińska 5, Wrocław

🖥 http://www.toponline.pl

#juniorSEO, #SEO, #SEOspecialist

Cześć,

Znasz podstawowe pojęcia z SEO i chciałbyś bardziej zgłębiać jego techniki? Chcesz pracować w małym, zespole i rozwijać swoje umiejętności? Aplikuj do nas i zacznij przekuwać teorię w praktykę. Nie oczekujemy od Ciebie żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczysz się na miejscu.

Stanowisko : Junior SEO
Wynagrodzenie: 3000 zł - 5000 zł brutto
Forma zatrudnienia: umowa o pracę/zlecenie, staż lub JDG
Miejsce zatrudnienia: ul. Klecińska (okolice FAT)

Wymagania:
- podstawowa wiedza z zakresu SEO
- zainteresowania i chęci rozwoju w kierunku marketingu w wyszukiwarce Google
- kreatywności, szybkiego przyswajania nowych umiejętności
- podstawowej znajomości optymalizacji serwisów internetowych oraz HTML
- umiejętność podstawowej obsługi systemów zarządzania treścią

Zakres obowiązków:
- optymalizacja stron internetowych (działania on-site)
- tworzenie technicznych Audytów SEO
- nadzorowanie rozbudowywaniem stron zapleczowych
- analiza i bieżące monitorowanie statystyk i efektów

Zadanie rekrutacyjne:
- napisz 6 najważniejszych wskazówek optymalizacyjnych dla wybranej przez siebie strony internetowej