return to list

馃 Specjalista SEO - Junior SEO Specialist

3 500 - 6 000 PLN brutto

馃實 Top Online | Kleci艅ska 5B, Wroc艂aw

馃枼 http://www.toponline.pl

#SEO, #Pozycjonowanie, #seospecialist

Cze艣膰,

Interesujesz si臋 bran偶膮 pozycjonersk膮 i masz podstawowe poj臋cie o zagadnieniach SEO? Na dodatek umiesz pisa膰 ciekawie i poprawnie j臋zykowo? Wow, chyba to w艂a艣nie Ciebie szukamy! Chcieliby艣my, 偶eby艣 do艂膮czy艂 do naszego kilkuosobowego sk艂adu i pom贸g艂 nam rozwija膰 Top Online.

Stanowisko: Junior SEO

Wynagrodzenie:
3500 z艂 - 6000 z艂 brutto (w zale偶no艣ci od wybranego rodzaju umowy)

Forma zatrudnienia: umowa o prac臋/zlecenie, lub B2B

Miejsce zatrudnienia:
ul. Kleci艅ska (okolice FAT)

Wymagania:

Zakres obowi膮zk贸w:

Dodatkowy atut:

Zadania rekrutacyjne:

Napisz maila na adres biurowy z tytu艂em "Proces pozycjonowania - Imi臋 i nazwisko" w kt贸rym:
1. Wyt艂umaczysz proces pozycjonowania za pomoc膮 sytuacji z 偶ycia codziennego (tak jakby艣 t艂umaczy艂 laikowi)
2. Wypisz frazy na kt贸re wypozycjonowa艂by艣 serwis skarpetki.sklep.pl, potencja艂 tych s艂贸w kluczowych oraz kr贸tko uzasadnij wyb贸r.
3. Czy stron臋 typu "one site page" mo偶na wypozycjonowa膰 na 300 fraz? Kr贸tko uzasadnij.

Uwaga: Zg艂oszenie bez odpowiedzi na pytania rekrutacyjne, nie b臋d膮 rozpatrywane.