return to list

🤓 Junior Customer Support Specialist

2 600 - 5 200 PLN brutto

🌍 Trading Solutions sp. z o.o. | Wólczańska 128/134, Łódź

🖥 https://tradingsolutions.pl

#support, #finanse, #otc

Trading Solutions dostarcza Klientom rozwiązań służących do skutecznego zarządzania biznesem. Firma świadczy najwyższej jakości usługi konsultingowe i outsourcingowe w obszarach wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w rozwiązaniach wspierających procesy sprzedaży oraz promocji w takich branżach jak e-commerce, usługi finansowe oraz bankowość.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania aplikacji biznesowych
• współpraca z działem IT przy rozwijaniu platformy handlowej
• monitorowanie sytuacji na rynkach finansowych
• analiza działalności operacyjnej, przygotowywanie raportów

WYMAGANIA:
• absolwenci oraz studenci ostatniego roku
• znajomość rynków finansowych z uwzględnieniem rynku walutowego (FX) oraz innych rynków pozagiełdowych (OTC)
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• mile widziana znajomość rynku kryptowalut
• terminowe wywiązywanie się z zadań i doskonała organizacja własnej pracy
• mile widziana znajomość dodatkowych języków