return to list

馃 Account Manager j. angielski, hiszpa艅ski

5 000 - 8 000 PLN brutto

馃實 Tripsomnia (SocialTravel) | Stadion Narodowy, Warszawa

馃枼 http://tripsomnia.com

#AccountManager, #B2B, #sprzeda偶

SocialTravel/Tripsomnia to mi臋dzynarodowy system rezerwacyjny, innowacyjny startup z obszaru travel-tech. Dzia艂amy obecnie w 40 krajach i wsp贸艂pracujemy z kilkuset firmami(lokalne atrakcje, biura podr贸偶y, hotele) z ca艂ego 艣wiata. Posiadamy w ofercie kilka tysi臋cy atrakcji i lokalnych wycieczek. Dostarczamy r贸wnie偶 oprogramowanie dla lokalnych atrakcji turystycznych i hoteli.

Poszukujemy osoby, kt贸ra odpowiada艂aby za opiek臋 nad hotelami, atrakcjami turystycznymi i biurami podr贸偶y, kt贸re wsp贸艂pracuj膮 z nami, i w mniejszym stopniu, do rozwijania sieci kontakt贸w w bran偶y.

Posiadamy 3 produkty: Marketplace, SaaS oraz Channel Manager. Obecnie poszukujemy os贸b utrzymuj膮cych relacje biznesowe w dw贸ch obszarach: SaaS (Oprogramowanie dla dostawc贸w wycieczek i atrakcji) oraz Channel Manager (Oprogramowanie umo偶liwiaj膮ce dostawcom sprzeda偶 wycieczek i atrakcji poprzez hotele).