return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 Uniwersytet Przyrodniczy | Norwida 25, Wrocław

🖥 http://www.upwr.edu.pl

#socialmedia, #grafika, #marketing

Specjalista ds. marketingu - Biuro Informacji i Promocji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu


Jesteśmy Biurem Promocji na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Zakres tematów i prac mamy szeroki – szop u weterynarza i ratowanie populacji ginących gatunków, rośliny in vitro i zrównoważony rozwój środowiska, pomiary satelitarne i badanie deformacji skorupy ziemskiej, dietetyka i choroby cywilizacyjne. Nigdy nam się nie nudzi, daleko nam do stereotypu administracji publicznej.
 
Przede wszystkim jesteśmy zespołem – cenimy zaangażowanie, poczucie humoru i dobrą atmosferę. Szukamy kogoś, kto zasili nasze szeregi super znajomością języka angielskiego, wspomoże grafika i poprowadzi anglojęzyczne media społecznościowe.

Czym będziesz się zajmował:


Czego oczekujemy:


Oferujemy:


Wymagane dokumenty:

  1. CV i list motywacyjny
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  3. kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe
  4. portfolio graficzne
  5. zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Termin składania ofert upływa 15.08.2020 r. o godz. 15.00. Dokumenty należy przesłać w jednym pliku PDF, z dopiskiem w temacie Praca w Biurze Informacji i Promocji. Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 32 05 499. Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zasady konkursu wraz z odpowiednimi zasadami i koniecznymi dokumentami znajdują się na stronie
https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr/pozostale-oferty-pracy/konkurs-na-stanowisko-specjalisty-w-biurze-informacji-i-promocji-27.html