return to list

🤓 Lead Sales

5 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Upsoft | pl. Strzelecki 25, Wrocław

🖥 https://patchkit.net/

#b2b2c, #sales, #gamedev

Kim jesteśmy?

Od 2015 roku pracujemy nad PatchKitem - usługą dystrybucji gier i aplikacji. Narzędzie jest już stabilnie wykorzystywane przez kilka gier MMO (m.in. Pantheon, Last Epoch, Starborne) oraz wydawców gier PC (m.in. tinyBuild, Bossa Studios), jest gotowe do skalowania i potrzebuje obecnie zwiększenia widoczności w sieci oraz sprzedaży. Z początkiem tego roku rozpoczęliśmy prace nad platformą do testowania gier opartą o PatchKit, której część technologiczna otrzymała dofinansowanie w konkursie GameINN od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Jesteśmy małym zespołem, cenimy współdziałanie i dbamy o to, aby nie stawiać ograniczeń, lecz dawać przestrzeń ciekawym pomysłom.

Twoje codzienne zadania:

Cechy idealnego_ej kandydata_tki:

Mile widziane:

Co oferujemy?

Jak rekrutujemy?

  1. Prześlij nam swoje CV.
  2. W przeciągu 7 dni sprawdzimy czy Twoje zgłoszenie odpowiada naszym wymaganiom i poinformujemy Cię o tym mailowo
  3. Umówimy wideokonferencję, aby się poznać i porozmawiać o Twoich aspiracjach, dotychczasowym doświadczeniu i obowiązkach oraz odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania
  4. Po rozmowie otrzymasz od nas zadanie testowe do wykonania w przeciągu 24h
  5. Zweryfikujemy jak poszło Ci zadanie i odezwiemy się z wynikiem rekrutacji w przeciągu 7 dni