return to list

🤓 Communication Manager

Undisclosed salary

🌍 Value Media (Group One) | Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

🖥 https://valuemedia.pl/

#performance, #manager, #communication

Value Media jest częścią Group One - największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce mającej na koncie Grand Prix Effie 2014, Grand Prix Innovation Awards 2015 oraz tytuł Niezależny Dom Mediowy Roku 2016 wg MMP. Powstaliśmy po to, aby zmieniać istniejące zasady w szeroko pojętej komunikacji marketingowej.

Naszą misją jest przekraczanie oczekiwań naszych Klientów. Nie definiujemy siebie jako dom mediowy, agencja interaktywna czy strategiczna. Myślimy o komunikacji jako jednym procesie, dlatego łączymy w sobie wszystkie kompetencje niezbędne do budowania marek.

Mimo, że zatrudniamy już ponad 170 osób, daleko nam do korporacji. Cenimy sobie naszą elastyczność i dużą swobodę działania. Stawiamy na ludzi, bo to oni definiują Value Media. Szukamy ludzi, którzy są dowodem na to, że powiedzenie "nie ma ludzi niezastąpionych" jest nieprawdziwe.

Zajrzyj do nas i pomyśl - czy to nie jest właśnie to, czego szukasz? 
http://valuemedia.pl/rekrutacja
https://www.facebook.com/ValueMedia/?ref=br_rs
https://www.instagram.com/valuemedia_groupone/


Jakie wyzwania stoją przed Tobą?


Czego oczekujemy od Ciebie?

 
Oferujemy Ci:


Zgłoszenie przesyłaj na mail: rekrutacja@valuemedia.pl z dopiskiem "Communication Manager"


Nie zapomnij umieścić w zgłoszeniu poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez Value Media Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa KRS: 0000240131 NIP: 526-287-99-29, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska "Communication Manager" oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)."

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@valuemedia.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.