return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 Vector Synergy | Marcelińska 90, Poznań

🖥 http://www.vectorsynergy.com

#SEO, #socialmedia, #employerbranding

Specjalista ds. marketingu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promowanie marki we wszystkich obszarach działalności firmy, współpracę z pozostałymi członkami zespołu i innymi działami w firmie, a także  z zewnętrznymi podmiotami.

Od kandydatów oczekujemy wiedzy i kompetencji z zakresu marketingu, dużej dynamiki w działaniu oraz popartej sukcesami kreatywności (mile widziane portfolio z dotychczas prowadzonymi projektami).

Zakres obowiązków:

- Planowanie i realizacja działań marketingowych;
- Koordynowanie i zarządzanie wybranymi projektami;
- Przygotowywanie i profilowanie treści – strona www, newslettery, artykuły, ulotki, katalogi, social media;
- Zarządzanie stroną internetową firmy oraz profilami w mediach społecznościowych;
- Tworzenie materiałów marketingowych oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
- Opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych (online i offline) w celu wsparcia działań sprzedażowych;
- Analiza danych oraz monitorowanie efektywności działań marketingowych;
- Przygotowywanie analizy rynku i konkurencji;
- Organizowanie eventów zewnętrznych i wewnętrznych;
- Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Potrzebne umiejętności:

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z marketingiem;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
- Umiejętność swobodnego tworzenia treści oraz komunikatów do mediów społecznościowych;
- Znajomość narzędzi Google Analytisc, Facebook Insight;
- Znajomość tematyki SEO i SEM;
- Wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze marketingu.

Oferta:

- Umowa o pracę;
- Stałe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych;
- Budżet na szkolenia;
- Samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów;
- Praca w międzynarodowym środowisku.