return to list

馃 Specjalista ds. Marketingu E-commerce

Undisclosed salary

馃實 Vectra S.A. | Centrum, Gdynia

馃枼 https://www.vectra.pl/

#digital, #ecommerce, #marketing

Chcesz pracowa膰 w organizacji b臋d膮cej liderem w swojej bran偶y?
Skutecznie d膮偶ysz do celu, nie boisz si臋 wyzwa艅, jeste艣 ambitny, kreatywny?

艢wietnie si臋 sk艂ada!

Mamy dla Ciebie atrakcyjne stanowisko!
Specjalista ds. marketingu e-commerce

Jakie b臋d膮 Twoje zadania:

Od kandydat贸w oczekujemy:

Co oferujemy:

VECTRA S.A.
Vectra to wiod膮cy na rynku og贸lnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, kt贸ry oferuje klientom pakiet nowoczesnych us艂ug. Wieloletnie do艣wiadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozw贸j ugruntowa艂y jej siln膮 pozycj臋 w bran偶y. Rynek telekomunikacyjny, w kt贸rym dzia艂a zmienia si臋 dynamicznie, wymaga ci膮g艂ego doskonalenia us艂ug i wprowadzania innowacyjnych rozwi膮za艅 z r贸偶nych obszar贸w biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaanga偶owania i kreatywno艣ci ca艂ego zespo艂u, kt贸remu firma daje mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego na wielu p艂aszczyznach.