return to list

🤓 Junior Customer Success Specialist

4 500 - 5 500 PLN netto

🌍 Verseo | Węglowa 1/3, Poznań

🖥 http://www.verseo.pl

#customersuccess, #junior, #ads

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 5 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata. 

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Dołącz do naszego zespołu Customer Success, czyli najlepszych specjalistów, którzy dbają o relacje z klientami i prowadzą kampanie reklamowe. Nie wymagamy od Ciebie, żebyś już od przedszkola zajmował/a się ustawianiem reklam i kontaktem z klientem. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli tylko jesteś otwarty/a na wyzwania, chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, żebyśmy mogli zrobić z młodej, dynamicznej osoby starego wyjadacza. ;)

Jeśli do nas dołączysz, zapewnimy Ci gruntowne szkolenie w zakresie kampanii Google Ads i kontaktu z klientem, a później pod okiem swojej team leaderki będziesz prowadzić bieżącą obsługę klientów, uruchamiać dla nich reklamy w wybranych kanałach i dosprzedawać dodatkowe usługi. I tak, wiemy, że nikt nie może być specjalistą od wszystkiego, więc po wdrożeniu wspólnie zdecydujemy, które kanały reklamowe są Ci najbliższe, i to w nich będziesz się specjalizować.

Twoje zadania:


Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:


A to będzie mile widziane, ale nie jest konieczne:


Co chcemy Ci zaoferować: