return to list

🤓 Junior Google Ads Specialist

3 500 - 5 000 PLN netto

🌍 Verseo | ul.Węglowa 1/3, Poznań

🖥 http://www.verseo.pl

#googleads, #google

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 6 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?
Chcesz rozwijać się w branży marketingu internetowego i nauczyć się tworzyć profesjonalne relacje B2B? Dopiero zaczynasz swoją karierę w tym obszarze i szukasz pracy, w której będziesz mógł/mogła systematycznie się szkolić i uczyć od doświadczonych specjalistów? Jeśli Twoja odpowiedź to 2xTAK - wyślij do nas swoją aplikację! Szukamy osoby, która czuje się swobodnie w sprzedaży i ma już pierwsze szlify w tym temacie, a teraz chce poznać tajniki kampanii reklamowych online.

Na tym stanowisku na pewno nie będziesz się nudzić. Do Twoich zadań będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, ich obsługa, ale też prowadzenie kampanii Google Ads. Środowisko reklamowe nie musi być Twoim naturalnym habitatem - na szkoleniach zarysujemy Ci porządną mapę tego obszaru. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą chęć do nauki i włączysz tryb “myślenie analityczne”. Zrobimy z Ciebie wszechstronnego specjalistę, potrafiącego zapewnić kompleksową obsługę marketingową najbardziej wymagającym markom.

Twoje zadania:


Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:


Co chcemy Ci zaoferować: